Kontakt

VÅRA KONTOR

JÖNKÖPING

Batterigatan 9

553 05 Jönköping

Tel: 036-35 10 90

http://goo.gl/maps/M4LWX

SKÖVDE

Aspelundsvägen 1

541 34 Skövde

Tel: 0500-49 95 60

http://goo.gl/maps/5esKh

VÄXJÖ

Smedjegatan 47

352 46 Växjö

Tel: 0470-34 89 90

http://goo.gl/maps/78lo0

VÄRNAMO

Malmstensgatan 13

331 40 Värnamo

Tel: 0370-69 25 30

http://goo.gl/maps/ap2Rh

VI SOM JOBBAR HÄR

Janne Möller – VD / Försäljningschef

janne.moller@roupez.se

Tel: 0703-83 58 74

Magnus Andersson – Säljare

magnus.andersson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 38

Christin Elmervik – Ekonomichef

christin.elmervik@roupez.se

Tel: 036-35 10 91, 0730-23 35 10


Monika Johansson – Säljare

monika.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 64, 070-207 53 33

Sanda Subasic – Ekonomi

sanda.subasic@roupez.se

Tel:  036-35 10 83

Tomas Persson – Marknadschef

tomas.persson@roupez.se

Tel: 0733-95 10 30

Camilla Almgren – Logistik

logistik@roupez.se

Tel: 010-551 94 40

Alexander Hjälmeby – Inköpskoordinator

alexander.hjalmeby@roupez.se

Tel: 036-35 10 81, 0766-77 84 11

Katarina Ljungberg – Back office

katarina.ljungberg@roupez.se

Tel: 036-35 10 85

Erik Söderberg – Säljare

erik.soderberg@roupez.se

Tel: 0470-34 89 97, 0733-95 10 37

Hans Eriksson – Inköpschef

hans.eriksson@roupez.se

Tel: 0733-95 10 35

Carl-Johan Bengtsson – Säljare

carljohan.bengtsson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 31

Jakob Jarl – Säljare

jakob.jarl@roupez.se

Tel: 036-35 10 95,  0733-95 10 32

Helén Magnusson– Säljare

helen.magnusson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 63

Patrik Andersson – Affärsutvecklare

patrik.andersson@roupez.se

Tel:  070-735 87 97

Angela Carlsson – Logistikansvarig

logistik@roupez.se

Tel: 010-551 94 40

Henrik Johansson – Säljare

henrik.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 62, 070-874 76 10

Jasna Milicevic – Back office

jasna.milicevic@roupez.se

Tel: 036-35 10 82, 0766-77 84 15

KONTAKTA OSS


Om du inte riktigt vet vem av oss du ska ringa kan du alltid använda vårt kontaktformulär och ange vad ditt ärende gäller. Vi hör av oss till dig så fort vi kan!

 
 
 
 
 

PROFILPRODUKTER • PROFILREKLAM • PROFILKLÄDER • ARBETSKLÄDER • GIVE AWAYS • REKLAMPRODUKTER • PRESENTREKLAM • GÅVOR

© Roupéz Profile AB 2016 • Certifierad enligt ISO 9001 Kvalitet & 14001 Miljö