Kontakt

VÅRA KONTOR

JÖNKÖPING

Batterigatan 9

553 05 Jönköping

Tel: 036-35 10 90

http://goo.gl/maps/M4LWX

SKÖVDE

Aspelundsvägen 1

541 34 Skövde

Tel: 0500-49 95 60

http://goo.gl/maps/5esKh

VARA

Stora Torget 5

534 31 Vara

Tel: 0512-162 00

https://goo.gl/maps/QXf7wTiqU8E2

VÄXJÖ

Smedjegatan 47

352 46 Växjö

Tel: 0470-34 89 90

http://goo.gl/maps/78lo0

VÄRNAMO

Malmstensgatan 13

331 40 Värnamo

Tel: 0370-69 25 30

http://goo.gl/maps/ap2Rh

STOCKHOLM

Kungsklippan 14

112 25 Stockholm

maria.lindell@roupez.se

Tel: 0733 95 10 39

VI SOM JOBBAR HÄR

Maria Lindell – VD

maria.lindell@roupez.se

Tel: 0733-95 10 39

Patrik Andersson – Affärsutvecklare

patrik.andersson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 61, 070-735 87 97

Alexander Hjälmeby – Logistikansvarig

alexander.hjalmeby@roupez.se

Tel: 036-35 10 81, 0766-77 84 11

Katarina Ljungberg – Back office

katarina.ljungberg@roupez.se

Tel: 036-35 10 85

Andreas Rudolfsson – Säljare

andreas.rudolfsson@roupez.se

Tel: 0512-162 00, 0512-301 372

Erik Söderberg – Säljare

erik.soderberg@roupez.se

Tel: 0470-34 89 97, 0733-95 10 37

Tomas Persson – Marknadschef

tomas.persson@roupez.se

Tel: 0733-95 10 30

Magnus Andersson – Säljare

magnus.andersson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 38

Jakob Jarl – Säljare

jakob.jarl@roupez.se

Tel: 036-35 10 95, 0733-95 10 32

Helén Magnusson– Säljare

helen.magnusson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 63

Elisabeth Siljehult – Back office

elisabeth.siljehult@roupez.se

Tel: 0500-49 95 67

Andreas Volmerdal – Säljare

andreas.volmerdal@roupez.se

Tel: 036-35 10 84, 0766-77 84 13

Hans Eriksson – Inköpschef

hans.eriksson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 34, 0733-95 10 35

Carl-Johan Bengtsson – Säljare

carljohan.bengtsson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 31

Henrik Johansson – Säljare

henrik.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 62, 070-874 76 10

Thomas Magnusson – Säljare

thomas.magnusson@roupez.se

Tel: 036-35 10 97, 0733-75 28 11

Sanda Subasic – Ekonomi

sanda.subasic@roupez.se

Tel: 036-35 10 83

Thérèse Åström – AD

therese.astrom@roupez.se

Tel: 070-601 36 96

Pierre Adolfsson – Försäljningschef

pierre.adolfsson@roupez.se

Tel: 0733-52 23 33

Jackie Ekelund –

Online Marketing Coordinator

jackie.ekelund@roupez.se

Tel: 0705-23 52 63

Monika Johansson – Säljare

monika.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 64, 070-207 53 33

Jasna Milicevic – Back office

jasna.milicevic@roupez.se

Tel: 036-35 10 82, 0766-77 84 15

Edin Subasic – Logistik

edin.subasic@roupez.se

Tel: 036-35 10 96

KONTAKTA OSS

 

Om du inte riktigt vet vem av oss du ska ringa kan du alltid använda vårt kontaktformulär och ange vad ditt ärende gäller. Vi hör av oss till dig så fort vi kan!

 
 

 
 

PROFILPRODUKTER • PROFILREKLAM • PROFILKLÄDER • ARBETSKLÄDER • GIVE AWAYS • REKLAMPRODUKTER • PRESENTREKLAM • GÅVOR

© Roupéz Profile AB 2016 • Certifierad enligt ISO 9001 Kvalitet & 14001 Miljö