Kontakt

VÅRA KONTOR

JÖNKÖPING

Batterigatan 9

553 05 Jönköping

Tel: 036-35 10 90

http://goo.gl/maps/M4LWX

SKÖVDE

Aspelundsvägen 1

541 34 Skövde

Tel: 0500-49 95 60

http://goo.gl/maps/5esKh

VARA

Stora Torget 5

534 31 Vara

Tel: 0512-162 00

https://goo.gl/maps/QXf7wTiqU8E2

VÄXJÖ

Smedjegatan 47

352 46 Växjö

Tel: 0470-34 89 90

http://goo.gl/maps/78lo0

VÄRNAMO

Malmstensgatan 13

331 40 Värnamo

Tel: 0370-69 25 30

http://goo.gl/maps/ap2Rh

VI SOM JOBBAR HÄR

Pierre Adolfsson –VD / Försäljningschef

pierre.adolfsson@roupez.se

Tel: 0733-52 23 33

Magnus Andersson – Säljare

magnus.andersson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 38

Henrik Johansson – Säljare

henrik.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 62, 070-874 76 10

Jasna Milicevic – Back office

jasna.milicevic@roupez.se

Tel: 036-35 10 82, 0766-77 84 15

Andreas Volmerdal – Säljare

andreas.volmerdal@roupez.se

Tel: 036-35 10 84, 0766-77 84 13

Tomas Persson – Marknadschef

tomas.persson@roupez.se

Tel: 0733-95 10 30

Carl-Johan Bengtsson – Säljare

carljohan.bengtsson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 31

Monika Johansson – Säljare

monika.johansson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 64, 070-207 53 33

Sanda Subasic – Ekonomi

sanda.subasic@roupez.se

Tel: 036-35 10 83

Jackie Ekelund –

Online Marketing Coordinator

jackie.ekelund@roupez.se

Tel: 0705-23 52 63

Hans Eriksson – Inköpschef

hans.eriksson@roupez.se

Tel: 0370-69 25 34, 0733-95 10 35

Alexander Hjälmeby – Logistikansvarig

alexander.hjalmeby@roupez.se

Tel: 036-35 10 81, 0766-77 84 11

Katarina Ljungberg – Back office

katarina.ljungberg@roupez.se

Tel: 036-35 10 85

Edin Subasic – Logistik

edin.subasic@roupez.se

Tel: 036-35 10 96

Thérèse Åström – AD

therese.astrom@roupez.se

Tel: 070-601 36 96

Patrik Andersson – Affärsutvecklare

patrik.andersson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 61, 070-735 87 97

Jakob Jarl – Säljare

jakob.jarl@roupez.se

Tel: 036-35 10 95, 0733-95 10 32

Helén Magnusson– Säljare

helen.magnusson@roupez.se

Tel: 0500-49 95 63

Erik Söderberg – Säljare

erik.soderberg@roupez.se

Tel: 0470-34 89 97, 0733-95 10 37

KONTAKTA OSS

 

Om du inte riktigt vet vem av oss du ska ringa kan du alltid använda vårt kontaktformulär och ange vad ditt ärende gäller. Vi hör av oss till dig så fort vi kan!

 
 

 
 

PROFILPRODUKTER • PROFILREKLAM • PROFILKLÄDER • ARBETSKLÄDER • GIVE AWAYS • REKLAMPRODUKTER • PRESENTREKLAM • GÅVOR

© Roupéz Profile AB 2016 • Certifierad enligt ISO 9001 Kvalitet & 14001 Miljö